Aktualności

OTWARCIE CORSO

1 pażdźiernika 2016 roku w Łomży miało miejsce otwarcie pierwszego i jedynego w województwie podlaskim Oficjalnego Ośrodka Treningowego Hammer Strenght. Marka ta to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Obecnie ponad 100 zawodowych drużyn sportowych trenuje na maszynach Hammer Strength®. Są w tej grupie zawodnicy NBA, NHL, NFL czy amerykańskiej ligi baseballa. Ponadto na tym sprzęcie swoją formę szlifują przyszli mistrzowie w ponad 60 ośrodkach sportowych i siłowniach przy szkołach wyższych i uniwersytetach w USA, a także przyszli adepci FBI, agenci tajnych służb (US Secret Service) i wojsko. Szeroki wybór maszyn do ćwiczeń oraz nowoczesne wnętrze to tylko niektóre z zalet naszego klubu wyrózniającego go na tle innych siłowni. Ponad 900 m2 powierzchni zagospodarowanych i wykorzystanych w pełni sprawia, że ilość aktywnych klubowiczów wzrasta w zawrotnym tempie. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym osobom za udział w tak ważnym dla nas wydarzeniu. Zapraszamy serdecznie na dawkę pozytywnej energii i odreagowanie od życia codziennego. 

Możemy zapewnić, że ćwiczenia w naszym klubie przebiegać będą w przemiłej atmosferze. A także już teraz zapowiadamy masę wydarzeń i odwiedzin znanych polskich osób w świecie kulturystyki, fitness i sportówsiłowych.

Do zobaczenia w Corso :)